A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tereza Pecani

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Tereza Pecani is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 22 Nëntor 2010, Tereza Pecani publikon videoklipin "Nuse 13 Vjet"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ditare Gashi

Amanda Sertolli

Peki Paloka

Mirjeta Mema

Silvana Dollapi (Silvi)

Albina Jahjaga

Merita Spahiu

Teuta Gashi

Elida Bardhi

Aida Cara


Tags: Tereza Pecani

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019