Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3
 • Emri i Vërtetë:
 • Teson Forgali
 • Vendlindja:
 • Tiranë 
 • Mosha:
 • 23 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Teson është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Lindur dhe rritur në një lagje si Lapraka, Teson Forgali është rritur me frymën e të qënit një "G" çka e ka shtyrë atë që të bëhet edhe një rreper. Më datë 30 Shtator 2016, Teson publikon videoklipin "Lapraks". Më datë 10 Prill 2018, Smartty publikon videoklipin "Fake Shqipez", në bashkëpunim me Uncle & Teson....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Paniku

Leuname

Jointinjo

Leon

Dubleos

Addi

Ibra-G

Marin TnT

Çartani

KMC

Tags: Teson, Teson Forgali


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet