A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Dyrmishi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  17
BIOGRAFIA: Teuta Dyrmishi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 11 Gusht 2011, Teuta Dyrmishi publikon videoklipin "Kenga Rron Me Shume Se Jeta". Më datë 13 Tetor 2012, Teuta E Skraparit publikon videoklipin "Kolazh Dasme". Më datë 2 Prill 2013, Teuta Dyrmishi publikon videoklipin "Dhenderri E Nuseri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Donika Pecollari

Laxarela

Jolanda Kojlovic

Blerta Agolli

Luljeta Konomi Haxhi

Eglantina Doko

Llambrini Nano

Elejda Dosi

Griselda Pepa

Merushe Xhihani


Tags: Teuta Dyrmishi, Teuta E Skraparit

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019