A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Teuta Gashi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  27
BIOGRAFIA: Teuta Gashi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne. Në Qershor 2007, Teuta Gashi merr pjesë në Polifest 2007 me këngën "U Pajtova Me Te Gjitha". Në Qershor 2008, Teuta Gashi merr pjesë në Polifest 2008 me këngën "Eshte Dashuri". Më datë 1 Nëntor 2016, Teuta Gashi publikon videoklipin "Zemra Ime Nuk Eshte Gjalle"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Albina Jahjaga

Elida Bardhi

Drita Jetishi - Sahiti

Tereza Pecani

Aida Cara

Hanumshahe Morina

Bardha Dernogllava

Mimoza Nelaj

Violeta Demaj

Nesa Omaj


Tags: Teuta Gashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019