Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Gashi - Pergjigje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

a e din se une te dua a e din se ti me do
si duroj kapriqet tua
si duroj lakmit e tua
ti je ai qe me ke thyer zemren
ti je ai qe te dua shum
nanan nanan nannanna

ref
te bertas te them te dua
te te pyes a me don ti mua
te ma kthesh pergjigjen une dua
ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh(2*

hajde djal me kthe pergjigjen hajde mu se nuk po muj me prit
a me do a s me do kthe pergjigjen mo
nananananananannanana

te bertas te them te dua
te te pyes a me do ti mu
te ma kthesh pergjigjen une dua(3*
ahhhhhhhhhhhhhhh
ahhhhhhh


Ky tekst u dërgua nga Tuti


Nuk kemi video për këtë këngë.


Teuta Gashi
Publikimi: 25/02/2013


Teuta Gashi - Pergjigje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pergjigje".
3. Video është e këngës "Pergjigje", por nuk këndohet nga Teuta Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Gashi:


Komente 0