Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Gashi - Ti Me Provokon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Komente

Asnjë Koment

24/01/2013

2013-01-23T23:39:42+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ti Me Provokon" kënduar nga Teuta Gashi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Teuta Gashi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ragmi Shabani. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

RRUGES KUR KALON
TI PO ME PROVOKON
SEPSE ZEMRA JOTE
E DIN SA SHUM ME DON

POR KUR TI ME MUNGON
SHPIRTI IM TE KERKON
NUK DUROJ TE MBETEM VET
E ME BEN TE QMENDEM KREJT

REF 2X
GJITH NATEN NE FEJZBUK
PER DASHNI TI PO ME SHKRUN
HAJDE GJIQ O SA ME SHPEJT
JO SKAM QKA TPRES.

KJO DASHNIA JOTE
JO NUK ESHTE SERIOZE
ESHTE KOLLAJ ME VENDOS
MOS LUAJ SE ME BRENGOS

SHOKVE TMI I KAM TREGU
SE SA SHUM UN TY TE DU
NUK DUA ME LUJT ME MU
AH MRE QIK QKA PO THUJ

REF 2X
GJITH NATEN NE FEJZBUK
PER DASHNI TI PO ME SHKRUN
HAJDE GJIQ O SA ME SHPEJT
JO SKAM QKA TPRES.

REF 2X
GJITH NATEN NE FEJZBUK
PER DASHNI TI PO ME SHKRUN
HAJDE GJIQ O SA ME SHPEJT
JO SKAM QKA TPRES.Më Shumë Këngë Nga Teuta Gashi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet