Më mbaj mend (për 1 muaj)


Teuta Kurti - Shihemi

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shihemi".
3. Video është e këngës "Shihemi", por nuk këndohet nga Teuta Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Teuta Kurti - Shihemi  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Si Mbretereshe"

Pjesëmarrëse në

VFM 2006

Komente

Asnjë Koment

19/10/2006

2006-10-19T11:58:45+00:00eci rruges e me sy une po shiqoj
gjerat per rreth meje shume po ndryshoj
nnuk e di ku jam po e di ku po shkoj
une e di shume mir une naten nuk kuptoj
une nuk po kuptoj
nuk po kuptoj tani duart lart ne qiell
tash edi ka me ta jell
sot eshte ndoshta vranet
po e nesermja me diell
une ty neser ta kam frik
po friksohem kam frik
me besoni jeta eshe plot me magji


Ky tekst u dërgua nga Adea
Më Shumë Këngë Nga Teuta Kurti:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet