Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Kurti - Mall I Pashuar Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Nje ze te larget e degjoj..
Me krah hapur un nga ai duhet te shkoj..
Aty kam lene femijerine kam un prinder, ndjenja,zemer, dashurin …

Ref: tani me prit me mall un nga ti do te vij I buzeqeshur rrii ne gjunje token tende do ta perqafoj zoti me premtoj 2X

Nje drit fetyren ma pershkoj sI nje dit e re per mua po agon, aty do vdes dhe do lind prap per ty jeten time unee do e japp..!!

Ref; tani me prit me mall un nga ti do te vij I buzeqeshur rrii ne gjunje token tende do ta perqafoj zoti me premtoj 2X


Ky tekst u dërgua nga Daffina

Teuta Kurti - Mall I Pashuar
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mall I Pashuar".
3. Video është e këngës "Mall I Pashuar", por nuk këndohet nga Teuta Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Kurti:


Komente 0