Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Kurti - Në Sytë E Mi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  8

Dua ti flas sonte
Botës veç për ty
Asgjë s’vlen, asgjë s’mbetet
Mbi një dashuri

Endacake zemrat
Në miliona sy
Në eksprese trenash
Zhurma pa muzikë

Eja më merr
Sytë e mi duan diell
Të shoh, të ndjej
Të rri pranë teje

Në valixhe ëndrrat
Nuk janë më motiv
Sa shumë buzë, eh sa zemra
Kyçin fshehin dashuritëNuk kemi video për këtë këngë.
Teuta Kurti - Në Sytë E Mi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Në Sytë E Mi".
3. Video është e këngës "Në Sytë E Mi", por nuk këndohet nga Teuta Kurti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Kurti:


Komente 0