Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Me Nuk Jemi Pa Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  25

Me vjen keq
por me duhet qe ta them
ti ke mundur asnjeher mos mem thirr
ke menduar se nese me harron
do te vjen shum ma mir

Me vjen keq
por nje gja nuk e ki dit
un nuk jam ajo qe harroet leht
nese nje her ne zemer te kam hy
aty te mbes per jet

(2x)
jemi nda e ma nuk jemi pa
edhe e di qe vetes ja ke ba
jemi nda e ma nuk jemi pa
edhe pse mir hiq nuk na ka rra

un skam faj qe tani nuk jemi bashk
ke mendu qe mat miren ke me gjet
veq po shihet nuk te ka dal ashtu
i vetem tash ke mbet

Me vjen keq
por nje gja nuk e ki dit
un nuk jam ajo qe harrohet leht
nese nje her ne zemer te kam hy
aty te mbes per jet

(3x)
jemi nda e ma nuk jemi pa
edhe e di qe vetes ja ke ba
jemi nda e ma nuk jemi pa
edhe pse mir hiq nuk na ka rra


Ky tekst u dërgua nga Lindita

Teuta Selimi - Me Nuk Jemi Pa
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Nuk Jemi Pa".
3. Video është e këngës "Me Nuk Jemi Pa", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0