Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - E Din Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

A e din sa isha fy
me ta ndegju zanin
e mos me fol me ty,
a e din sa esht veshtir
me kalu afer teje
e mos me mujt met thirr

ref:e nise jeten me diken tjeter
kurse per mua gjithqka
mori fund,teper von e kuptova un
per ty isha veq nje me shum

zemra ime keq ish vra
me dit qe tkam afer
e mos me mujt met pa
a e din sa esht veshtir
me kalu afer teje
e mos me mujt met thirr

ref:e nise jeten me diken tjeter
kurse per mua gjithqka
mori fund,teper von e kuptova un
per ty isha veq nje me shum


Ky tekst u dërgua nga  linda

Teuta Selimi - E Din
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Din".
3. Video është e këngës "E Din", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0