Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Do Ta Them Ne Sy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

nese sonte del me mua
nje gje dije mir
per vec meje diken tjeter
nuk guxon me thirr
a do tjesh vetem i imi
mua me trego
per vec meje diken tjeter
mos e dashuro

ref:
her dokur ket zemren time
dikujt do tja jap
por skam qef ce dashurija
me zgjat vec nje nat
her dikur ket zemren time
dikush do ta ket
por skam qef ce te pendohem
sa te jet kjo jet

nese sonte del me mua
do ta them ne sy
je i pari dhe i vetmi
ce me ke pelqy
a do tjesh vetem i imi
mua me trego
per vec meje dikend tjeter
mos e dashuro

ref:
her dokur ket zemren time
dikujt do tja jap
por skam qef ce dashurija
me zgjat vec nje nat
her dikur ket zemren time
dikush do ta ket
por skam qef ce te pendohem
sa te jet kjo jet(2x)


Ky tekst u dërgua nga JonaTeuta Selimi
Publikimi: 01/12/2007
Muzika: Xheni Meçe
Teksti: Arsim Bunjaku
Orkestrimi: Xheni Meçe


Teuta Selimi - Do Ta Them Ne Sy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Them Ne Sy".
3. Video është e këngës "Do Ta Them Ne Sy", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 1