Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Mijera Deshira Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

ASNI HER NUK NDALESH
ASNIHER S'PUSHON
RRI DUKE MENDUAR
KOHA TE KALON
DO TA NDRUSHOSH BOTEN
TE SHIJOSH QDO GJE
TE JESH MA E MIRA
TI ENDERR E KE

(RE)TI KE DESHIRA MIJRA
MIJRA DESHIRA
TI KE DESHIRA TE JESH ME E MIRA

MOSE E MUNDO VETEN
QDO GJE NE JET KALON
SE ASHTU SI JE TI BOTA STE PRANON
DUHET TE JESH I LUMTER
KUR TA MESOSH TA DEGJOSH ZEMREN
E GZERUAR DO TE JETOSH

(RE)TI KE DESHIRA MIJRA
MIJRA DESHIRA
TI KE DESHIRA TE JESH ME E MIRA


Ky tekst u dërgua nga DrilonaTeuta Selimi
Publikimi: 01/12/2004
Muzika: Ilir Osmani
Teksti: Teuta Selimi
Orkestrimi: Ilir Osmani


Teuta Selimi - Mijera Deshira
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mijera Deshira".
3. Video është e këngës "Mijera Deshira", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0