Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Buzet Digjen Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

ishte nat e fundit qe dola me ty,
zemra qe te deshti pernjeher u thy,
para teje sot sdua me te qaj,
edhe pse syt i kam plot vaj..
buzet qe digjen sikur prush perveq teje si puth kush ti ke qen dhe gjithmon do t jesh dashuria e vertet...
edhe pse me ike dhe pran teeje sjam un ket ta kam falur inatin sta kam pse nuk mundem kurr diqka tet bej keq sjam si ti dhe ket merre vesh..
buzet qe digjen sikur prush perveq teje si puth kushh..
oo ti ke qen dhe gjithmon do t jesh dashuria e vertet
reff ....


Teuta Selimi - Buzet Digjen
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Buzet Digjen".
3. Video është e këngës "Buzet Digjen", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0