Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Kur Te Bahesh Nuse Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

kur do behesh nuse coco bono pak me mene bonu pak me mene kur qohesh ne sabah moj cuce merri krejt me rene ooo merri krejt me rene 2x

kur te thot baba moj nuse qo bama ni kafe qo bana ni kafe mos i thuj o nuse babes qysh jan ato llafe ooooo qysh qka jan ato llafe 2x


Ky tekst u dërgua nga fatlinda salihi

Teuta Selimi - Kur Te Bahesh Nuse
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Te Bahesh Nuse".
3. Video është e këngës "Kur Te Bahesh Nuse", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0