Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Luhet Vallja Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Luhet vallja e pare Lulije
Luhet vallja e pare
Luhet vallja e pare Lulije
Luhet vallja e pare

E lumja ti Lulije ku ki me ardh
E lumja ti Lulije ku ki me ardh

Luhet vallja e dyte Lulije
Luhet vallja e dyte
Luhet vallja e dyte Lulije
Luher vallja e dyte

E lumja ti Lulije ku ki me zhdryp
E lumja ti Lulije ku ki me zhdryp

Luhet vallja e tret Lulije
Luhet vallja e tret
Luhet vallja e tret Lulije
Luhet vallja e tret

E lumja ti Lulije me kan qon jet
E lumja ti Lulije me kan qon jet


Ky tekst u dërgua nga  linaa

Teuta Selimi - Luhet Vallja
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luhet Vallja".
3. Video është e këngës "Luhet Vallja", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0