Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Oj Lulie Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.2 / Votuan:  5

oj lulije oj lulije pllumi bardh, at tha nana udhamar vaj vaj vaj vaj, at tha nana udhamar vaj vaj vaj vaj, udhamar udhamar nana mka than, lot per faqe mi ka lan vaj vaj vaj vaj lot per faqe mi ka lanoj oj lulije oj lulije pllumi bardh, at tha baba udhamar vaj vaj vaj vaj, at tha baba udhamar vaj vaj vaj vaj, udhamar udhamar baba mka than, lot per faqe mi ka lan vaj vaj vaj vaj, lot per faqe mi ka lan vaj vaj vaj vaj, oj lulije oj lulije pllumi bardh, at tha motra udhamar vaj vaj vaj vaj, at tha motra udhamar vaj vaj vaj vaj, udhamar udhamar motra mka than, lot per faqe mi ka lan vaj vaj vaj vaj, lot per faqe mi ka lan vaj vaj vaj vaj


Ky tekst u dërgua nga  vjollca

Teuta Selimi - Oj Lulie
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Oj Lulie".
3. Video është e këngës "Oj Lulie", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0