Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - Ti Ne Zemren Time Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


X2
As ni fjal djal nuk ta luj merri zemer Shkruj mos e le asnje met mbet per Dashni tvertet

X2
Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e

X2
Me pas dal me tjeter vajz tdilshin Njeqind fjal
Me pas dasht tjeter kond rahat stkisha lan

Ti ne zemren time
Bota le ta din e
E une zemres tende
Qkat lyp ka mej dhan e


Ky tekst u dërgua nga Bardha

Teuta Selimi - Ti Ne Zemren Time
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Ne Zemren Time".
3. Video është e këngës "Ti Ne Zemren Time", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0