A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Teuta Selimi & Korab Jetishi - Non Stop


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  71

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/01/2014

2014-01-12T19:04:50

See Also

Korab Jetishi

Music & Lyrics:

Ilir Berani

Video Production:

Imagine Films

Song from the album:

"Mijera Deshira"


Korabi:
Nuk po e gjej fjalën e duhur
Sa jam i pa lumtur...
Çdo natë kam qarë
Prej se jemi ndarë

Teuta:
Mbetëm gjallë, por nuk jetuam
Rrallë, shumë rrallë ne u gëzuam
Jemi dy hije, dhembje dashurie...

Me ty vjen buzëqeshja
Me ty vjen jeta...
Vetëm kur jemi bashkë ne dy, jemi vetja

Ref:

Non Stop
Çdo sekond të jetës
Ikim prej të vërtetës
Se pa ty jeta dhemb

Korabi:
Janë të vërteta fjalët që thuhen
Se ata që duhen...
Nga dita kur ndahen, vyshken dhe thahen

Teuta:
Të gjithë më thonë sa jam e bukur
Askush nuk pyet, a jam e lumtur?
Nuk ka lumturi kur vdes një dashuri..

Me ty vjen buzëqeshja
Me ty vjen jeta...
Vetëm kur jemi bashk ne dy, jemi vetja

Ref:

Non Stop
Çdo sekond të jetës
Ikim prej të vërtetës
Se pa ty jeta dhemb


Lyrics submited by  Annonim
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019