Më mbaj mend (për 1 muaj)

Teuta Selimi - A Thua Enderr Ishe Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  9

Në mendjen time shpaloj kujtimet një nga një , në njërë nga ato e gjej tregimin per ty, a thua ku je tii, a thua ëndërr ishe ti

heeej me mundon kujtimi për ty netet pa ty më jan te gjata dhe pa fund, i ngjaj udhtarit qe ec dhe s"mbrrin askund

athua ku je ti a thua ëndërr ishe ti

(2x)heeej me mundon kujtimi për ty më mundon ky kujtim kur më bie ndërmend se isha ti ne shpirtin tim ,ky kujtim me mundon kur më bie ndërmend se te kaluarës i takon


Ky tekst u dërgua nga Leonita


Nuk kemi video për këtë këngë.


Teuta Selimi
Publikimi: 01/12/2004
Orkestrimi: Ilir Osmani


Teuta Selimi - A Thua Enderr Ishe Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A Thua Enderr Ishe Ti".
3. Video është e këngës "A Thua Enderr Ishe Ti", por nuk këndohet nga Teuta Selimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Teuta Selimi:


Komente 0