Dërgo Një Tekst
  Dërgo Një Poezi
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Teuta Selimi - E Pa Shpres


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  172

Muzika:

Vullnet Ibraimi

Teksti:

Vullnet Ibraimi

Video Produksioni:

EMF Creative

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2013


Me kujton kjo kenge per ty
shpirtin me trazon
asgje e re nuk po me ndoodh
vuajtje dhimbje gjithmon
Sdi ku jam kerkoj
meshir nga ai qe se kam
por me dot se nuk e le
ajo tjetra qe e ka pran
Ref:2

Sa kuptim per ty une pata
sa per ty m´´thoje edhe vdes
pse pa pritur kjo ndryshoi
sot dukem e pa shpres
Netet von kur vetmia me kaplon
e kujtoj me shum mall
dhe me dhimbje kohen ton

Sdi ku jam kerkoj meshir
nga ai qe se kam
por me kot se nuk e le
ajo tjetra qe e ka prané
Ref:2
Sa kuptim per ty une pata
sa per ty me thoje edhe vdes
pse pa pritur kjo ndryshoi
Sot dukem e pa shpres...


Ky tekst u dërgua nga leonitaDisqus Comments
teksteshqip.com © 2007 - 2017