Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Teuta Thaqi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Teuta Thaqi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore dasmash. Më datë 7 Nëntor 2012, Teuta Thaqi publikon videoklipin "1000 Lutje". Më datë 18 Qershor 2013, Teuta Thaqi publikon videoklipin "Nusja". Më datë 23 Korrik 2013, Teuta Thaqi publikon videoklipin "Pina Tekilla". Më datë 19 Shtator 2013, Teuta Thaqi publikon videoklipin "E Veshtire Eshte Ndarja". Më datë 20 Korrik 2015, Teuta Thaqi publikon videoklipin "A Po Vjen Ti", në bashkëpunim me Loco. Më datë 9 Prill 2019, Teuta Thaqi publikon ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Shyhrete Azizaj (Shuki)

Mihrije Prapashtica

Ornela Guri

Sela Begaj

Bukurie Zogaj

Silvana Xhemali

Kosovare Gashi

Qendresa Shala

Nazmije Demolli

Mihrije Lestrani

Tags: Teuta Thaqi, Teuta Thaci


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet