Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Thalia - Love

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Love".
3. Video është e këngës "Love", por nuk këndohet nga Thalia.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Thalia - Love  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Dejame amarte...

No seas cruel, conmigo no grites
agresivo no, posesivo no
sabes, tu cuerpo me invita
siento tu calor, me sube el color
hoy mi mundo esta un poco cambiado,
dejate querer, dejame querer
siente el aire y escucha tus latidos
dejame querer, dejate querer

Dejame quererte mas
solo un poco, un poco mas
dejame amarte
Dejame quererte mas
solo un poco, un poco mas
dejame que te ame
Dejame quererte mas
solo un poco, un poco mas
dejame amarte
Dejame quererte mas
solo un poco, un poco mas
dejame que te ame

Dejame quererte mas
solo un poco, un poco mas
dejame que te ame
Dejame quererte mas
solo un poco, un poco mas
dejame amarte

El exceso de pudor
enfri­a el deseo de amor
y las almas ti­midas se hicieron
para dar y sentir amor
hoy mi mundo esta un poco cambiado,
dejate querer, dejame querer
siente el aire y escucha tus latidos
dejate querer, dejame querer

Dejame amarte
dejame quererte
dejame amarte
dejame quererte

Dejame quererte mas
dejame amarte mas
dejame quererte mas
dejame amarte mas
dejame quererte
dejame amarte
Dejame quererte mas
dejame amarte mas...


Më Shumë Këngë Nga Thalia:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet