Live Video

Thanas Marko - Dola Shoke Dola  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/11/2013

2013-11-26T19:29:26

Pjesëmarrëse në

Musical-Fest 2013Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dola Shoke Dola" kënduar nga Thanas Marko.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thanas Marko i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Thanas Marko: