Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thanas Sazo

Nuk ka akoma asnjë votë

  • Vendlindja:
  • Ersekë 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Greqi 
BIOGRAFIA: Thanas Sazo është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut. Më datë 19 Prill 2018, Thanas Sazo publikon videoklipin "Sot E Mot"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Adriatik Bibe

Ilir Berdilla

Spiro Korro

Hekuran Likollari

Drini Gjona

Klodjan Meçka

Metlli Musaraj

Nasi Kerraj

Eldion Mersini

Rudi Hasanllari

Tags: Thanas Sazo


Komente mbi këtë artist