The Fish Hook
The Fish Hook

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}



Biografia

BIOGRAFIA: The Fish Hook është një grup artistësh i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop-rock. Bojken Lako - vocal and guitar R. Hasa - bass guitar Heldi Kraja - drums Në vitin 1993, The Fish Hook publikojnë albumin "King Of Beers"....

>> Lexo gjithë biografinë >>




Lidhje



💿 Albume




Komente 0