Më mbaj mend (për 1 muaj)

Themeluesi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  3
BIOGRAFIA: Themeluesi është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Më datë 26 Nëntor 2013, Ibra-G publikojnë videoklipin "Yeee", në bashkëpunim me Themeluesi & G-As. Më datë 7 Janar 2014, Themeluesi publikon videoklipin "Real Rap". Më datë 24 Mars 2014, Ibra-G & Themeluesi publikojnë videoklipin "Oj Shqipetare", në bashkëpunim me Enkeleda. Më datë 20 Qershor 2014, Themeluesi & Ibra G publikojnë videoklipin "Shqipet N'aksion", në bashkëpunim me G-As. Më datë 7 Janar 2015, Themeluesi publikon videoklip...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Lil Ami

Danny Boy

B-Bami

Bessi

Wllatki

Bigg V

Gjyks

Rron KRZ

Oran G

Scorpion

Tags: Themeluesi


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet