Më mbaj mend (për 1 muaj)

Themeluesi & Ibra G - Shqipet N'aksion  (Feat. G-As)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Featuring

G-As

20/06/2014

2014-06-20T19:55:21+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Shqipet N'aksion" kënduar nga Themeluesi & Ibra G.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Themeluesi & Ibra G i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Themeluesi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet