Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thepak
  • Emri i Vërtetë:
  • Erison Bajri
  • Vendlindja:
  • Tropoje 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
Këndon kryesisht: hip-hop

Thepak është këngëtar. Më datë 15 Mars 2019, Thepak publikon videoklipin "Etwas Anderes".

Më datë 10 Tetor 2019, ThePak & Skerdi publikojnë videoklipin "Diablo". Teksti i këngës u shkrua nga Thepak & Skerdi. Videoklipi u prodhua nga kompania Pro Video.

Më datë 19 Gusht 2020, Thepak publikon videoklipin "Erste Wahl".

Më datë 20 Shkurt 2020, Thepak publikon videoklipin "Kriminel".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

1

Profili

Facebook

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet