Më mbaj mend (për 1 muaj)


ThePak & Skerdi - Diablo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diablo".
3. Video është e këngës "Diablo", por nuk këndohet nga ThePak & Skerdi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

ThePak & Skerdi - Diablo  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  10

Teksti:

Skerdi

Teksti:

Thepak

Video Produksioni:

Pro Video

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Skerdi

10/10/2019

2019-10-10T17:00:09+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Diablo" kënduar nga ThePak & Skerdi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga ThePak & Skerdi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Olsi Bylyku - Diablo

Ajo me tirri ne telefon
tha sonte dalim
Deri von ka dellinjk
Ne nuk po e nalim
Ajo po me thirr mu
Diablo diablo
T'u pi muhito
edhe mango mango
si meksikana po se
Tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum
Thirrem mu diablo diablo
T'u pu muhito
Edhe mango mango
Si meksikana pose
Tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum

Baby ti je sun rise
Un jam sun shine
Ti me ploteson
Jena nice
That's right
Diten me bakardi
Kurse naten 6ix9ine
Un te pelqej se je dirty
Ti me pelqen se jo rai
Kur po kthen nuk je normal
Trunin po ma lun
Kur belin po e lun ngadale
Sheik the bali jugal
hic ti mos u ndal
Zemren time ma fal
se trunin ti ma le pa fjal

Ajo me thirri ne telefon...
...

Dale dale mami
Sheeik the bari
don stop
Sikur mami
Tu kosita belin
Ty kom kap
Me duket sonte kom fat
un e du.ti je pak
Une a weit boi
Ti ble cik cokollat
E nese koha pare
Un ty krejt paret ti fal un
E nese kete dashni e do
Ty zemren ta kam fal un
Zemren ta kam fal un
Zemren ta kam fal un
Keshtu qe denc denc
nuk du ne te pa me nalu

Ajo po me thirri mu
Diablo diablo
T'u pi muhito
edhe mango mango
si meksikana po se
Tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum
Thirri mu diablo diablo
t'u pi muhito
edhe mango mango
si meksikana po se
tango tango
Kur e shoh bum bum bum
Bum bum bum

Ilira & Juan Magán - Diablo

[ILIRA & Juan Magán:]
Ah, ah, ah, ah
Juan Mágan, Juan Mágan

[ILIRA:]
Mouthful of pretty lies
Handful of dynamite
Every time you let me burn
If I'm being honest I just never learn
Tell me what's happening
Walls here are closing in
Double lock the bedroom door
But every time you touch me
I feel someone else taking over

[REF. ILIRA:]
You turned into Diablo
Hiding under the halo of sweet talk
I'm just good to get you off
But not good enough to be loved
You turned into Diablo
Hiding under the halo of sweet talk
I'm just good to get you off
But not good enough to be loved

[Juan Magán:]
Yo no soy un diablo soy un hombre normal
Cuando te hago daño ma, me siento fatal
No me justifico pero no está tan mal
Que pida perdón si yo te quiero tanto
Si al final hemos pasado tanto
Soy un cabrón que no se gana un canto
De tu cariño, tú eres un encanto, si yo te falto te duele

[REF. ILIRA:]
You turned into Diablo
Hiding under the halo of sweet talk
I'm just good to get you off
But not good enough to be loved
You turned into Diablo
Hiding under the halo of sweet talk
I'm just good to get you off
But not good enough to be loved

Monsters under your bed
Crawled up into your head
Always finding some excuse
Blaming everything but never ever you
Careless, the way you act
Helpless, we made a pact
Feeding me recycled lines
Fingers crossed behind your back
When you say you're forever mine (Forever mine)

[REF.:]
You turned into Diablo
Hiding under the halo of sweet talk
I'm just good to get you off
But not good enough to be loved
You turned into Diablo
Hiding under the halo of sweet talk
I'm just good to get you off
But not good enough to be loved

Turned into Diablo
Diablo, Diablo
Më Shumë Këngë Nga Thepak:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet