Threedots

Ja Si Bëjnë Muhabet Djelmoshat E Threedots

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[12-12-2015]
Ekipi i njohur i "Threedots" do jenë shumë të angazhuar për festat e fundvitit. Ata së fundmi do të performojnë në Bern të Zvicrës.

E teksa po bëhen gati të shkojnë atje, ata kanë publikuar një foto së bashku ku shihen duke pritur në karriget e aeroportit, por që asnjëri prej tyre nuk flet me njëri-tjetrin.

Kjo sepse secili prej tyre është i fokusuar në telefon dhe nuk dëshiron të flasë.

Fotoja e postuar nga Flori tregon se si çunat e Threedots "komunikojnë" mes tyre.

“U knaqem tu bo muhabet😜 @klajdiharuni @andygramm @mirvathi @bruno.threedots Shihemi sonte ne ne Bern @passion_club_bern”,ka shkruar Flori.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Ja Si Bëjnë Muhabet Djelmoshat E Threedots


Komente 0