A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
BIOGRAFIA: Thumbz Up është një video produksion shumë i njohur. Thumbs Up (known as ThumbZ UP) is a full service video production company and creative agency, specialized in making documentaries, short films, TV ads, sales and marketing videos, web designs, motion graphics, and 3-D animation. We’ve been doing it since 2009 when filmmakers Ismet Sijarina, Mirsad Lushtaku and Blerdi Malushi founded ThumbZ Up. Since 3 years, we’ve partnered with different companies, broadcast television networks and independent ...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Facebook

Fanpage

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Videoklipet

Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko Më Shumë

Artistë Të Ngjashëm:

Men Media Pictures

Fronmedia

Think Creative

Pixels Production

Oltioni

Sharri

Intro Creative

Exe

Lens Production

Pinkmoon Creative


Tags: Thumbz Up

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019