Më mbaj mend (për 1 muaj)

Thuthuruket - Thuthuruket  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika, Teksti & Orkestrimi:

Naim Krasniqi

Pjesëmarrëse në

Polifonia 2016

Komente

Asnjë Koment

30/12/2015

2015-12-30T12:56:28+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Thuthuruket" kënduar nga Thuthuruket.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Thuthuruket i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet