Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tika - Heroina

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Heroina".
3. Video është e këngës "Heroina", por nuk këndohet nga Tika.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tika - Heroina  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  25

Teksti:

Tika Behrami

Video Produksioni:

XL Films

Muzika & Produksioni:

Nurteel

Komente

Asnjë Koment

26/06/2020

2020-06-26T16:00:10+00:00REF 2x:
Për ty jam heroina
Heroina heroina
N'venat tua une hina
Çdo dit ki me m'lyp me m'marr

A ke thën nuk ma nin nëse ndahemi
E pa mu njejt si me met pa money
Ty me fol s'ta kalon asnjoni
Gjuhën mat gjat se kameleoni
Fajet fajet i kam vet se t'kam çu un t'eret
Amo mos ta nin se t kom kthy n'tok apet
Ti kom marr mendt mo s'ki ça shet
E di del me tjera po prap nihesh vet

Me mu ke dal si me uzi n'qytet
E cila femër njerin veç për ty e vret
Jam kon e gatshme për ty me gjujt plum
Amo menja tu rrit ty shum

REF 2x:
Për ty jam heroina
Heroina heroina
N'venat tua une hina
Çdo dit ki me m'lyp me m'marr

Kur t'dhem kryt e smun mi qel syt
Ftyrën tem me pa ti e lyp
T'kujtohet sa ëmbël me rrena m'ke kryp
Faji yt tash mrena po t'myt
Je bo tip euforik
Prej dashnis e ki ti mu ke bo armik
Varsia o rrezik
Dhimbje ma shum nin çdo dit

Me mu ke dal si me uzi n'qytet
E cila femër njerin veç për ty e vret
Jam kon e gatshme për ty me gjujt plum
Amo menja tu rrit ty shum

REF 2x:
Për ty jam heroina
Heroina heroina
N'venat tua une hina
Çdo dit ki me m'lyp me m'marr


Ky tekst u dërgua nga  Albafi23Kartolina (4)

25
19
28
30

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tika Behrami:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet