Më mbaj mend (për 1 muaj)

Atletika Morina (Tika Dance)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
 • Emri i Vërtetë:
 • Atletika Morina
 • Vendlindja:
 • Gjakovë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 41 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Atletika Morina (Tika Dance) është një këngëtare. Tika Dance u krijua nga Ateltika Morina. Shkolla e vallezimit eshte Hapur ne Prishtine Ajo është koreografe e martuar dhe shkolla e parë e vallëzimit në Kosovë që ofron të gjitha llojet e vallëzimit për të gjitha grupmoshat. Si dhe instruktore e licensuar për Zumba. Tika Dance është shkolla e parë e vallëzimit në Kosovë e themeluar në vitin 1992 nga Atletika dhe Melvin Morina. Atletika Morina - Tika vallezon qe nga mosha 5 vjec. Pasioni dhe da...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Profili

Facebook

Komente

Asnjë KomentU Knaqem U Knaqem (2000)

☆☆☆☆☆


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Leonora Rugova

Vjollca Kelmendi

Jehona Shaqiri

Eva

Evi Cenga

Keda Braja

Geta Beqa

Linda Krasniqi

Monika

Nida

Tags: Tika Dance, Atletika Morina


Komente mbi këtë artist