Buci (TiKTaK)
Buci (TiKTaK)
Buci (TiKTaK)
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Këndon kryesisht: pop
Buci (TiKTaK) është këngëtar dhe autor këngësh. Më datë 3 Janar 2021, Bay T publikon videoklipin "Jom Merzit", në bashkëpunim me Bucin.

Më datë 8 Maj 2022, Bay T publikon videoklipin "Buci". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Bay T & Buci (TiKTaK).

Më datë 8 Janar 2023, Buci & Bay T publikojnë videoklipin "Vaj Vaj Vaj". Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Bay T & Buci (TiKTaK). Produksioni audio u realizua nga vetë Buci (TiKTaK).

Më datë 16 Prill 2023, Bay T publikon videoklipin "Mos Shko", në bashkëpunim me Bucin. Tekstin e këngës e punuan në bashkëpunim Bay T & Buci (TiKTaK). Produksioni audio u realizua nga Buci (TiKTaK).

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0