Adriatik Bejko
Adriatik Bejko
Adriatik Bejko
  • Ditëlindja:
  • 22 Dhjetor
  • Shenja e Horoskopit:
  • ♐ Shigjetari
{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}


Adriatik Bejko është këngëtar dhe instrumentist. Më datë 19 Dhjetor 2018, Tiku (Djemtë E Kolonjës) publikon videoklipin "Kolazh Popullor 2018". Orkestrimi i këngës u punua nga Olsi Ahmeti.

Më datë 4 Janar 2019, Tiku publikon videoklipin "Fjalet E Babait".

Më datë 7 Maj 2019, Tiku I Kolonjes publikon videoklipin "Zemer E Madhe E Kolonjes".

Më datë 29 Tetor 2019, Adriatik Bejko publikon videoklipin "Shoqeria".

Më datë 24 Tetor 2020, Adriatik Bejko publikon videoklipin "Do Shijoj".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »Komente 0