Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adriatik Bejko - Do Shijoj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Zoti na ka dhene nje jete
Sa genjeshter e vertete
Dikush qesh dhe dikush qan
Halli hallit nuk i ngjan(x2)

REFRENI
Do te pijme dhe do te kendojme
Derisa fryma te me ndal
Jeten une do ta shijoj
Le te dali ku te dale(x2)

-II-
Do dal une me shoqerine
Do pime veren dhe rakine
Do bejme qejf pak ngadal
Le te dali ku te dale(x2)

REFRENI
Do te pijme dhe do te kendojme
Derisa fryma te me ndal
Jeten une do ta shijoj
Le te dali ku te dale(x2)
Adriatik Bejko
Publikimi: 24/10/2020
Directed: Icon Studio
Muzika: A.B Recording Production
Teksti: ReliAdriatik Bejko - Do Shijoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Shijoj".
3. Video është e këngës "Do Shijoj", por nuk këndohet nga Adriatik Bejko.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adriatik Bejko:


Komente 0