Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tiku I Permetit

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5
Tiku I Permetit është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së jugut.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Brahim Kora

Gezim Sejati

Bardhi Zdrava

Vathi Fejza

Alfred Fejza

Samiu I Plugut

Gerti Musollari

Ervis Seiti

Sulo Latifi

Besnik Perci

Tags: Tiku I Permetit, Adriatik Pashollari


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet