Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tim - Eroina  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

15/03/2019

2019-03-15T16:00:10+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Eroina" kënduar nga Tim.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Tim i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Timi Novoberda (Tim):


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet