A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tina (Eglantina Bushkashi)

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6
  • Emri i Vërtetë:
  • Eglantina Bushkashi
  • Vendlindja:
  • Burrel 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
BIOGRAFIA: Tina (Eglantina Bushkashi) është një këngëtare. Quhet Eglantina Bushkashi, me origjinë nga Burreli, por që jeton në Tiranë, e të gjithë ndjekësit e saj dhe artistët dhe miqtë e njohin si Tina me zërin e ëmbël. Tina tashmë po mendon të investojë më shumë për karrierën e saj, jo vetëm duke kënduar “live”, por edhe duke qenë e pranishmë në media. Më datë 12 Prill 2013, Tina publikon videoklipin "Ti E Di", muzika e te cilit u punua mjaft bukur nga producenti Elgit Doda, ndërsa klipi është pritu...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Elisa Kalaj

Meri Petoshati Sula

Eva

Mira Kala

Jona Jasimi

Anjeza Bicaku

Albiona Kolshi

Keda Braja

Laura Lila

Migena Buci


Tags: Tina, Eglantina Bushkashi

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019