Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tina - Ti E Di  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Këngë e albumit:

"5 Mega Yjet"

Komente

Asnjë Koment

12/04/2013

2013-04-12T09:09:21+00:00Te mundoj
Edhe pse ne zemer ti me vret
Nuk harroj.
Ti se kupton
Sa te doja une
Ti se kupton
Dhe gabon.
Gjithmon do jesh
Ai qe kam dashur me tvertet
Ne kte jete.
Dhe une e di
Se do kthehesh ti ndonje dite
E veshtire.


REFRENI:
Ti e di shume mire
Se ta fala une ty cdo gabim .
Ku do gjesh me mire?
Zemer nuk te thoja asnje fjale.

Ti e di shume mire
Sa te doja une
Ti nuk e di.
Gjithmone mbetesh ti
Ai qe kerkon,
Po tani eshte shume vone.

Te mundoj
Edhe pse ne zemer ti me vret
Nuk harroj
Ti se kupton
Sa te doja une
Ti se kupton
Dhe gabon.
Gjithmon do jesh
Ai qe kam dashur me tvertet
Ne kte jete.
Dhe une e di
Se do kthehesh ti ndonje dite
E veshtire.


REFRENI:
Ti e di shume mire
Se ta fala une ty cdo gabim .
Ku do gjesh me mire?
Zemer nuk te thoja asnje fjale.

Ti e di shume mire
Sa te doja une
Ti nuk e di.
Gjithmone mbetesh ti
Ai qe kerkon,
Po tani eshte shume vone.

Ti e di shume mire
Se ta fala une ty cdo gabim .
Ku do gjesh me mire?
Zemer nuk te thoja asnje fjale.

Ti e di shume mire
Sa te doja une
Ti nuk e di.
Gjithmone mbetesh ti
Ai qe kerkon,
Po tani eshte shume vone.


Ky tekst u dërgua nga Borlinda Xhika
Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet