Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Tina Qeli
  • Jeton dhe vepron në :
  • Gjermani 
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  50
Këndon kryesisht: popullore vajtuese

Tina Qeli është këngëtare. Më datë 30 Prill 2017, Agush Idrizi publikon videoklipin "Sie Liegt In Meinem Armen", në bashkëpunim me Tina Turaner.

Më datë 19 Nëntor 2017, Mc Ton1y & Tina Qeli publikojnë videoklipin "Wo Bist Du".

Më datë 14 Shkurt 2018, Tina Qeli publikon videoklipin "O I Dashur".

Më datë 30 Korrik 2018, Tina Qeli publikon videoklipin "Zjarri I Zemres Time", në bashkëpunim me Mc Tony.

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë Koment

Profili

Facebook

Shto profile

të tjera


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet