Më mbaj mend (për 1 muaj)

Tingujt E Zemres

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1
BIOGRAFIA: Tingujt E Zemres është një grup artistësh dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop. Në Prill 2005, Tingujt E Zemres marrin pjesë në Top Fest 2 me këngën "Dy Fjale". Në Prill 2006, Tingujt E Zemres marrin pjesë në Top Fest 3 me këngën "Te Pafat"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Hackers

Triada-T

Arm

Double-G

G-X

O.R.G

Eklips Family

JT

T1gr4t

North Side

Tags: Tingujt E Zemres


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet