Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - A E Din Se

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "A E Din Se".
3. Video është e këngës "A E Din Se", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - A E Din Se  (Feat. Skillz)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  39

Këngë e albumit:

"Hip-Hop Ne Vite Nga Super Sonic"

Këngë e albumit:

"Aftsi"

Këngë e albumit:

"Babes"

Komente

1 🔥

Featuring

Skillz

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Skillz:
Prishtinë Shkupë Tirane
Ma shpejt se me tren
po vin 3 trent
I sheh sun i nxen
I man men si msimet para provimit
Albumin e qesin veres e ngojn edhe gjatë dimrit
Prej fillimt tkom thon une Krejt i kom
Bash qashtu osht se une krejt i kom
Kom respekt edhe per ata qe si du
Vi shpejtesin me ma nal
I nali si polici shtrit n rrug
Numrat vin tu u rrit,Terrin ta bojn Drite
Krejt tu na prit edhe qy ky sen o hit
Zemer ti veten e afron me ma pa mu afron
Me ni aft jo me rep ta trathtoj
Ti e kthen prap PRAPanicen para meje
Afrohu ma ngat piken e dobet te une vet gjeje
Po skom e qka me bo qe met tu hallakat
Perderisa une venin e qoj krejt hallakam
Biaaach

Ref:2x
A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din se me neve bon emer
A e din se une i boj temen
Qysh do qe jom sicili për secilin bon.

Mos prek n'xhep
jom shmek vet kom shmek mret
Boj rep shmek e me cesi sen une ti marr ment
Jom ma i trent e vren vet kur ma nin zonin
Repin vesh um flen si kryt tem njastik tonin
Emocionin ta kthej ki me pa vet qe um'ndjen
Thom jom i shtrejt ama mu sun um blen
E vren edhe nese se ki thoben e qume
Edhe nksi raste gjithsesi tboj mu ni sexy vi
Tnjejtin stil si koncertet veres
Prap i pershtatna atmosferes
N'club s'qitna mafijash si do une nuk dal jasht
Une jom e kom mu kan qaty ku krejt jena edhe kena mu kon tash
Boje bashk qet sen Baba Records bashk me ni ven
Ti tash sun flen kur e ndrron thu veten e lash un vet
Kcen si zezak nbasket Ledri paska rep
Pe di qe pe din po qa me bo qe une po du met me p*** apet

Ref:2x
A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din se me neve bon emer
A e din se une i boj temen
Qysh do qe jom sicili per secilin bon

Hip Hop muzik
Pa politik
Me tematik Tkapshme per publik
Hej oj ti qik
Mos ja le vetit pik
Nese 1 her vjen te un mo kurr ski me ik
A e din se afer meje ma shum vlen
A e din se afer meje ma shum vren
A e din se kushtoj shtrejt e sun em blen
A e din se ma tfort se un mo nuk gjen
Kom qef me tkallxu qa o me bo qef
jom shef me tmsu qysh o me bo shef
Edhe jom i mir edhe jom nafakli
Skisha thon per veti po qeshtu kom ni
Un e boj temen secili e bon tveten
Nashta dikush rren po une e thom tverteten
Ngjitesh per meje si lajmet per gazeten
Qaq keq lepitesh sa qe muj me ta shtu jeten

Ref: 2x
A e din se jom i shtrenjt zemer
A e din me neve bon emer
A e din se une i boj temen
qysh do qe jom sicili per seciln bon.


Ky tekst u dërgua nga  valdrin
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet