Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tingulli 3nt & Da Ghost - Drog Per Vesh  (Feat. K-Master)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  28

Komente

1 🔥

09/09/2008

2008-09-09T18:14:14+00:00

Featuring

K-Master

Më Shumë Nga

Da Ghost
[Da Ghost]
ngoje qysh t'kall kur te knoj une
tjert grithen se qdo kang hit e boj une
shum mushen po neve sun na mrrijn
prej qiellit bijn e sun qojn as pluhun n'prishtin
e di qe folet qe na sen spo punojm
kom ni qe kong't tona mo sjon ka rrxojn
po mir qe sa her t'lypni une jao vertetoj
gishtin e kom n'pun kur doni potpurie po ju lshoj
e tasht...kshyre theje pak ma mu, maje nalt
homie e verteta jo prrall n'website
drog per vesh shes autostrad per tripa
kur tju shiten e rrejn p***i q**** n'gjipa
tingulli 3nt,infinit bomb per konkurenc
ski nevoj me na lyp se na ke n'qdo frekuenc
un nuk shes men, sun e mrrin venin tem
sheh anderr po nuk po merr po ski ven nkang tem

[Chours] [ Ghetto Gold]
un jom qai qe gjithmon jom FIT
un jom i pari qdo DIT
se e boj moti ket SHIT
aha
a e din qe t'lodhi qdo dit
e boj qdo dit ka ni hit
se ktu ka Bab e Infinit
Yeah

2x

gold ghetto ghetto gold in this shit
njeri qe ta kall bo**en pa qiprit
*mu um gjen*
aty ku ka bari bari qdo dit
ku qdo kang o hit ku njerz e mi jon IN IT
jom ilaqi ma i mir me ta hup karieren HEJ
une e qeli deren hej
une e msheli deren.
une e di qe kerkush sun e bon ket sen AHA
e verteta o ktu futja ti qe rren AHA
po boj refren sa me thon po boj refren.
pse?se ky o hiti i 1milion me ren
hey ghost shum po du me dit pse njerzt po kapen
per k**i tem a nashta o shum i madh dhe o ka n'zen shum ven
*a thu*
nejse futja se sja vlen mi permen
po menojn qe ja u then, po let menojn so problem HOU
se ata qe kan thy gjithmon prap e thejjjjnnn
ndoshta edhe tjert veten dikun e gjejnnn
shum ka njerz qe veten pe genjejnnn
e un nuk shes kurrgjo po kejt n'fund e blejn
yeah!

[Chours]
un jom qai qe gjithmon jom FIT
un jom i pari qdo DIT
se e boj moti ket SHIT
aha
a e din qe t'lodhi qdo dit
e boj qdo dit ka ni hit
se ktu ka Bab e Infinit
Yeah

2x

[K-Master]
550 per her t'par kuptimi i rilindjes dul e mesjeta shkoj
2007 ka me u majt n'men kur skena me mor kundershtart kejt i deklasoj
ni kej,ni ghost veq kualitet asi qe n'vend bukës që han ti konsumojn rep
e di qe t'vi inat e fjala n'vesh t'vet po
su m'ha kari a t'pelqejn trip jom e sum kerrset
mos um qo kry kur del para meje
se sjom prej atyre qe vdesin para teje
maje veten n'mikrofon kur tom kshyr n'sy
ngoje agjin plak fjalt e tua tu i pshty
se ti sje kurrgjo ski koqe me u kon para meje
do sene qe je tu i pa tasht agji i ka vredu 10 vjet para teje
mos kesh pak shpejt e ske tum fillit
agji moti e ngre zhag repin e smokingun

[Chours] [ Ghetto Gold]
un jom qai qe gjithmon jom FIT
un jom i pari qdo DIT
se e boj moti ket SHIT
aha
a e din qe t'lodhi qdo dit
e boj qdo dit ka ni hit
se ktu ka Bab e Infinit
Yeah


Ky tekst u dërgua nga Bufu0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet