Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - Unë E Boj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Unë E Boj".
3. Video është e këngës "Unë E Boj", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Unë E Boj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Pika Per Vesh"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Hajt afrohu tani t'kallxoj bash se t'kum than a e dine se jam i shtrejt bash se
krejte i kom ato qe ti i don ato qe ti thu sbon une bash qato i kom haha(2x)

kokaina mariuana Prishtina e tirana ju papaka e gubana kush nuk na don ju nxoft nana
armiqt 2 pika ndeti e une prap e bana me ata qe mdojn ngat veti e une prap e bana

Un i pari ti i 90-eti une e baj prap e baj mes prishtines po jetoj une e boj prap e boj
une e maroj e baj krejte eshte rregull krejte eshte xeher
ma shpesh jom un nzicerr sa qe ti je ne sheher

une e moj se e boj moti kete shit e boj se e boj mire e boj se e boj hit (2x)

ky nuk eshte diss pis po tkallxoj per veti kush nuk e dine krejt e din kush eshte geti
krejte i kam e kam edhe shpin ndeti edhe shtet ne veti dhe sja vlen mu prisah lezeti

Hajde afrohu tani t'kallxoj bash se t'kum than a e dine se jam i shtrejt bash se
krejte i kam ato qe ti i don ato qe ti thu sbon une bash qato i kom haheha (2x)

a po done pare une kam pare a po don hite ashiqare
hej Cade spo baj hajgare fore qare utmusfare il gitare mos flasim fare
more plako gitare violin bari heroin bel kelako i kena krejte krejt qa don i kena mrena

une jam e verteta i rrethum me fat rena loja o kjo po konkurenca ska
a ndoshta jem shume larg po frekuenca ska ok-ej e kuptova
mfalni se harrova kto i keni prova perndryshe qelni rova

hej Bix Xig kur shkova sory larg e qova po harroj
qe e dim na e dim qe e dim ku shkojm ku rrim a jem perqef
a ndim a jem ne tiran a n'prishtin gjithçka kena shpin gjithka kena shpin kudo ne rrethin
e dine krejte e dine qa punojn e pse rrin

Hajde afrohu tani t'kallxoj bash se t'kum than a e dine se jam i shtrejt bash se
krejte i kom ato qe ti i don ato qe ti thu sbon une bash qato i kom hehe(2x)


Ky tekst u dërgua nga Fati Aka Deda
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet