Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - Kur Na Vina n’Club (Pooo)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Na Vina n’Club (Pooo)".
3. Video është e këngës "Kur Na Vina n’Club (Pooo)", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Kur Na Vina n’Club (Pooo)  (Feat. Real 1 & DJ Blunt)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  11

Këngë e albumit:

"Pika Per Vesh"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

Dj Blunt

Featuring

Real 1

Featuring

Shaolin Gang

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Lem met kallxu se un jom REAL 1
Lem met kallxu se jena tingulli 4 jom
ti sje me mu joo
Krejt po na njohin Kejt na shohin
Ata qe si njohim Na si shohim
Ti sje me mu joo
Jom ujk i vjeter ska per mu a asht e vjeter
Kallxom ti qa ki qa s kom une
kallxom ti qa bon qa s boj une
qa bohet kur REAL 1 n club vjen
u shit u shit
sjom kur vet me tingullin 3nt
blound si 100

PRISHTINA PO GILANI PO
kejt qohen n kom kur na vina en club
PEJA PO GJAKOVA PO
Real 1 big xig Ghetto gold dj blunt
PRIZERENI PO FERIZAJI PO
kejt qohen n kom kur na vina en club
MITROVICA PO kejt KOSOVA PO
Real 1 big xig Ghetto gold dj blunt

Kur na vina n club na rrina n club
na e kallim at club na e gjujm mrena n club
e pshtjellim n club e pina n club
e bojm ket qim nane se jena rrit mrena n club
i dijm rregullat tona e dijm me majt publiken
hiq pa e nxerr thiken e prej HIP HOP muziken
un e llaki qiken e kom shenjester piken
na e dridhim venin edhe kur
njeri zdin me majt tekniken
e tash po pres ti kallxom vet
masnej un t ves a po don apet
po po normal nermal qe don
e kom fjalen per dhipa se vet jom me bataljon
kush e kall venin na qe nuk e rrshojm renin
kon e rrok lemza tu ja permen dhiipat emnin
big zig kush o?
e dj blond kush o?
e ghetto g kush o?
e kusho real 1? kush o

PRISHTINA PO GILANI PO
kejt qohen n kom kur na vina en club
PEJA PO GJAKOVA PO
Real 1 big xig Ghetto gold dj blunt
PRIZERENI PO FERIZAJI PO
kejt qohen n kom kur na vina en club
MITROVICA PO kejt KOSOVA PO
Real 1 big xig Ghetto gold dj blunt

Ghetto g-zi po hi shum izi
ma izi se izi
ma olld skull se izi
hej shizi un jom shum bizi
un boj ma shum se qe ka bo (sabri fizi)
un jom me juve ju jeni me mu
hajde tash kejtve po du me ju ni tu thon POOO
un jom me juve ju jeni me mu
hajde tash kejtve po du me ju ni tu thon POOO
un po vi n club po hi
po du me pi po du me qi
zemer u qi me melodi
ngutu pak se di sa rri
un po hypi n bin e ju prap hini prap vini
un e kryj n bin e ju prap dilni prap hini
e pse him krejt e din prap dalim prap him
en prishtin gjethka vijn ta na vijn se e din

PRISHTINA PO GILANI PO
kejt qohen n kom kur na vina en club
PEJA POGJAKOVA PO
Real 1 big xig Ghetto gold dj blound
PRIZERENI PO FERIZAJI PO
kejt qohen n kom kur na vina en club
MITROVICA PO kejt KOSOVA PO
Real 1 big xig Ghetto gold dj blunt


Ky tekst u dërgua nga Egxxon
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet