Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Tingulli 3nt - Mix 1

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mix 1".
3. Video është e këngës "Mix 1", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Mix 1  (Feat. KAOS, Memli & Viagra)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Pika Per Vesh"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

KAOS

Featuring

Memli Krasniqi

Featuring

Viagra

01/12/2008

2008-11-30T23:00:00+00:00Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e marrim nga..qeshtu qysh dojm vet na)na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..
përndryshe si na se bon... 2 here gheto ghold
tingulli 3
e di mire qe jam i sakte e di mire qe jam ne takt ja si une jan shume pak deshtem sdeshtem ky eshte pakt

Yeah Yeah na po vim
Per ata qe se din
Kqyrni krejt qa po bim
Se deritash sma nin
Pi venit ku ka lujt hip hopi
shqip ki me pas qa me ngu cdo dit
maje n men KEJOS thuhet
KAOS shkruhet
Cdo kong u kon qe ja vlen me ble
Sjena tu pru qa ka met
Po jena tu pru dicka t re
Pi sodit krejt kan me vrejt
Jena ma t mdhejt en ven
Plot jon rren ani maje n men
KEJOS thuhet KAOS shkruhet

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e marrim nga..qeshtu qysh dojm vet na)na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..
përndryshe si na se bon...

Je je zdi qa po lypim
Veq edhe ma nalt hypim
Skeni me mujt me ni reptur ma t mir
deri sa na ta bojm bitin mas miri
mas leti pak per ty pak perveti
me bardh e zi ki me thith krejt plunin e qytetit
qoj durt nalt ma shum
bertit edhe pak ma shum
rritja zonin pak ma shum
edhe ni her mas miri
mas leti pak per ty pak perveti
me bardh e zi ki me thith krejt plunin e qytetit

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e marrim nga..qeshtu qysh dojm vet na)na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..
përndryshe si na se bon...

13 muj nuk jon pak
parameno ja 13 vjet
100 mij pun i kom bo po
n mikrofon jom kthy apet
se njet sikur fmijt kur t lind
qe e lyp prindin
edhe kjo repskena e lyp ata t parin
e jo t niqintin
e pra qe ku jom apet qa u bo
krekush nuk po flet
un jom ai me kime t re
e me zanat t vjeter
edhe fizikisht kur sjom un
dije hijen prarp e kom ktu
kush ka menu qe mo s ka me knu
athu ka gabu

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e marrim nga..qeshtu qysh dojm vet na)na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..
përndryshe si na se bon...

OK kush o Oriku n studio
albumin e kom HistOrik kape
n studio bleje ngoje msoje
veq mes e kopjoje
jom ma i smuti ma i miri
kur vi un dridhen pidhat
ma i smuti ma i miri ahë
gravi ngrej si gravitet
kur kaloj un jau marr ment
n tdrend jom me ma t 3nt
per lek edhe femna magnet
n cdo aspekt jom komplet
ti zbon lek un kom lek
me krejt jom kurr sjom vet
publika vlerson vet

Jemi gjithka..naaa jemi qata..
Na e marrim nga..qeshtu qysh dojm vet na)na
Njoni e bon..aaaaa..tjetri e ngon..
N'duar tona kalon..
përndryshe si na se bon...


Ky tekst u dërgua nga Eriklajd Xhumari
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet