Më mbaj mend (për 1 muaj)


Tingulli 3nt - Shut Goll

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shut Goll".
3. Video është e këngës "Shut Goll", por nuk këndohet nga Tingulli 3nt.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Tingulli 3nt - Shut Goll  (Feat. KAOS)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.8 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"R&b And Hip-Hop"

Këngë e albumit:

"Babes"

Komente

Asnjë Koment

Featuring

KAOS

01/12/2006

2006-11-30T23:00:00+00:00Refren (Ghetto Gold):
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh

Ghetto Gold:
Kurr pa u lodh pa m'marr gjumi
edhe mu lodh une nuk lodhet kurr Lumi
mu lodh Lumi o Vigani e Agoni
qeshtu që të sillsh ky biznis o i joni
e zoni qfar zoni ku keni ksi toni
qeshtu qysh e kom un ty s'ta qet as mikrofoni
na e dim ju e dini që baba o shkollë
hiq se din hiq se sheh ka ta fus goll
shuni holl t'lodh me mu muhabeti
un jem qai Geti që kejt i kom kah veti
se shteti o Shipni e qyteti o Prishtinë
e din kejt e din kush e man kët rrethinë n'shpinë

Refren (Ghetto Gold):
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh

Big Xig:
Veni jem seni jem une gjith fitoj
ti munohesh e maron une prap të rrzoj
une jom i trent po jom mir kah ment
n'fillim intelegjent tash punoj si dirigjent
50 cent për mu jon pak
se Sabri Fejzullahun e kom n'gjak
me krejt kapak shum e kom mir
n'krejt gollat e kum bo ka ni birrë
që i nxen shum veta shkrujn shum gazeta
boj muzik për club jo për interneta

Vigani (Kaos):
Kur vjen puna me rep jom n'konkurrencë
i tutshëm
vrena qaq shum afër meje tjert bohen
t'tejdukshëm
K-osat jon t'trent kur na nin thu tjert s'din sen
tash kur pin edhe ja bon naj kujna hej
pi n'ven fllowin ja e ki ja se ki
s'falet as nuk blehet
repovati qaq mir n'bit mir sa bit i mir s'vrehet
kejt e dini po shum i qi ropt kur i mir o
un do boj qa për shumicen e tjerve me bo vshtir o
reperi me kon si une lutet Kllika jem nuk tutet
Vigani kurr nuk ngutet iveti kurr nuk s'gutet
kejt ju gzoheni sa her që na nini
kur t'kryhet qekjo kongë kthe pi fillimit
hajdeni kejt thuni...

Refren (Ghetto Gold):
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh

Lumi (Kaos):
E jao prit pak derisa t'bona Vip-ak
masanej e di që ki qa me ngu
qatu rritma zonin edhe bërtit pak ma shum
rri pak ma shum kce pi kce edhe livrit pak ma shum
repera t'dopt sa t'dush veq shkojn e vin
i bojn ka 5 albume po kujt pi ja nin
tjert lodhen tu punu na mrrim pa u munu
neve na ngojn me qef ty se ju ke imponu
saher vina me sen...
...
kejt jena kon t'mir e qashtu kena met
ata që ia u lshojn spotet mas 12ve
Tingulli 3nt Kaos bashk kallxoju kejtve

Refren (Ghetto Gold):
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh
Majtas djathtas shut goll
na e dim ju e dini qa o tu ndodh
Majtas djathtas shut goll
qdo dit ka ni hit hiq pa u lodh


Ky tekst u dërgua nga Nderim Berisha
Më Shumë Këngë Nga Tingulli 3nt:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet